Bourací práce, bourání příček v bytě

 

Práce můžou nějaký den trvat. Čas se odvíjí od náročnosti práce na dané zakázce ale ve většině případech se snažíme splnit předem sjednaný termín. Doba konání práce se odvíjí od velikosti bouracích prací. Pokud Vám přijde, že to trvá moc dlouho, tak můžeme nasadit více lidí ale většinou ve větším počtu lidí je v malých prostorech jen zbytečný chaoz a práce jde stejně rychle jako kdyby bourací práce prováděli např. dva až tři pracovníci.

Tímto přístupem se snažíme ušetřit celkový rozpočet investora.

Proč jsou bourací práce nutné?

Pokud Vás napadla myšlenka, že je potřeba něco zbourat odstranit, pak je to pravý důvod k realizaci.

Nejčastěji bouráme ve starých domech a na chatách, kde se dříve lidé snažili něco postavit ale časem už jak to bývá došel čas a chuť, tak vše zůstalo roky rozestavěné. Co s takovým rozestavěným již polorozpadlým ochozem, který nevypadá ani esteticky dobře a ke všemu překáží.

Skvělý nápad je to jednoduše zbourat a nechat odvézt. Tyto upravené pozemky a domy které proběhli úpravou, jsou hned developery, vysoce hodnoceny.

Další výhodou bourání jsou, že po úpravě a odvozu všech odpadů jsou nemovitosti cennější. Kdo nechá vše původní, tak jek je. Tak má druhý opak.

Dobře zvolené bouraní v bytě dává dokonalý vzhled a tu nejlepší představu, jak a co dál v nemovitosti dalšího vymyslet.

Příklad

Bourání které zákazníka stáli čtyřicet tisíc a následné drobné zednické a malířské práce dalších dvacet tisíc které majitelé investovali před prodejem nemovitostí. Tak za necelý rok poté byt v Praze prodali o jeden milión více. Byly v bytě jen odstraněný příčky, stará kuchyň a zapáchající textilní podlahy a další drobné předměty, dále bylo vymalováno atd. A nemovitost se prodala s následným velkým ziskem o cca 30%.

V případě cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat

 

provozujeme


Bourací práce

Bourací práce v Praha a Střední Čechy

Praha

www.bouraci-prace.net