Bourací práce, bourání příček

Bourací práce

Práce můžou nějaký den trvat. Čas se odvíjí od náročnosti práce na dané zakázce ale ve většině případech se snažíme splnit předem sjednaný termín. Čas se odvíjí od velikosti bouracích prací. Pokud Vám přijde, že to trvá moc dlouho, tak můžeme nasadit více lidí ale většinou ve větším počtu lidí je v malých prostorech jen zbytečný chaoz a práce jde stejně rychle jako kdyby bourací práce prováděli např. dva a ž tři pracovníci.

Tímto přístupem se snažíme ušetřit celkový rozpočet investora.

Proč jsou bourací práce nutné?

Pokud Vás napadla myšlenka, že je potřeba něco zbourat odstranit, pak je to pravý důvod k realizaci.

Nejčastěji bouráme ve starých domech a na chatách, kde se dříve lidé snažili něco postavit ale časem už jak to bývá došel čas a chuť, tak vše zůstalo roky rozestavěné. Co s takovým rozestavěným již polorozpadlým ochozem, který nevypadá ani esteticky dobře a ke všemu překáží.

Skvělý nápad je to jednoduše zbourat a nechat odvézt. Tyto upravené pozemky a domy které proběhli bouráním a úpravou, jsou hned developéry, vysoce hodnoceny.

Další výhodou bourání jsou, že po úpravě a odvozu všech odpadů jsou nemovitosti cennější. Kdo nechá vše původní, tak jek je. Tak má druhý opak.

Dobře zvolené bouraní v bytě dává dokonalý vzhled a tu nejlepší představu, jak a co dál v nemovitosti dalšího vymyslet.

Příklad bourání v bytě v Praze

Bourání které zákazníka stáli čtyřicet tisíc a následné drobné zednické a malířské práce dalších dvacet tisíc které majitelé investovali před prodejem nemovitostí. Tak za necelý rok poté byt v Praze prodali o jeden milión více. Byly v bytě jen odstraněný příčky, stará kuchyň a zapáchající textilní podlahy a další drobné předměty, dále bylo vymalováno atd. A nemovitost se prodala s následným velkým ziskem o cca 30%.

V případě nabídky na bourací práce nás neváhejte kontaktovat

 

provozujeme


Bourací práce

Bourací práce v Praha a Střední Čechy

Praha

www.bouraci-prace.net