Jsme menší firma z Prahy a mnoho let se zabýváme kompletní údržbou nemovitostí nejen pro běžné zákazníky, ale i pro malé, střední a velké podniky.

Aktuálně máme k dispozici 3 pracovníku na HPP a další externí spolupracovníky nejen na bourací práce v bytě a bourání příčky a podlahy.

Bourací práce Praha 

Pracujeme v lokalitě Praha a Střední Čechy např. Beroun, Kladno, Benešov. Bourací práce Praha provádíme ručně i strojně. Práce provádíme v jakémkoli rozsahu, dle kapacity přijímáme menší i větší zakázky.

Veškeré zakázky zpracujeme individuálně dle přání a potřeby zákazníka.

Bourací práce v bytě

Menší zakázky v bytě bouracím kladivem v bytě a domech, demontáž umakart jádra vč. odpojení vody, plyn, elektro, osekávání obkladů stěn, osekávání vlhké omítky, ruční výkopové práce, výkop podlahy, výkop škváry, shozy na sutě, bourací práce ve výškách, bouraní komínu, výškové práce pomoci lana, rozebírání střech, rozebírání krovů, demontáž starých oken, autogenní řezání konstrukcí, řezání konstrukcí úhlovou bruskou, vyklízecí práce, odvoz odpadu, kácení stromů, prořez větví pomoci plošin

Naše služby na bourací práce zahrnují

  • osobní jednání přímo na místě realizace,
  • svědomitý stavební dohled,
  • zpracování projektové dokumentace bouracích prací,
  • individuální přístup ke každé zakázce, poradenství,
  • zajištění stavebního povolení, zastoupení na úřadech
bourání v bytě

BEZPLATNÉ ZPRACOVÁNÍ CENOVÉ NABÍDKY.

Upozornění:

Snažíme se vyhovět všem zákazníkům bourací a vyklízecí práce provádíme v jakémkoli rozsahu, jak jen to jde. Máme tady díky našim bývalým klientům přímím i nepřímým objednatelům mnoho neuhrazených faktur za bourací práce při rekonstrukce domů a bytů hlavně za odvoz a uložení odpadů na ekologických skládkách. Z důvodu ochrany osobních údajů, tyto firmy které nám dluží peníze, zde nemůžeme vypisovat a varovat ostatní před těmito převážně developerskými projekty a stavebními firmami.
Jsme menší firma, která musí hradit pravidelné své závazky vůči finančnímu úřadu, zdravotní pojišťovně, OSSZ, pojišťovnám, úvěrovým a jiným finančním institucím. Nemůžeme si dovolit platby odesílat déle než 30 dní po splatnosti. Byl by to pro nás velký problém.

Přijímáme pouze objednatele

kteří jsou schopni nikoli předem ale alespoň průběžně uhradit za Vámi objednané služby.
Děkujeme za pochopení.