Nabízíme jakékoli bourání dřevěných objektů, převážně tedy bourání chaty, chalupy a stodoly. Bourání vč. podezdívky a základů nemovitosti vč. odvozu všech odpadu.

Bourání chaty

Naše nabízené služby nabízíme v lokalitách Praha a v celém Středočeském kraji a to Praha – západ, Beroun, Benešov. Nemáme problém přijet do vzdálenějších měst od Prahy a to např. Nymburk, Hořovice, dopravu do lokalit neúčtujeme.

Cenové nabídky na bourání chaty, stodoly a chalup jsou bezplatné.

Bourání chaty

Dále nabízíme výkup kvalitních trámu z bourání stodoly a demolic a odvoz ostatních veškerých odpadu na ekologickou skládku.

Bourání stodoly a chalupy

Stavby a eternit s obsahem azbestu

Ve většině případech je tento druh nebezpečných odpadu v komínech a na střechách. Ve vyjímečných případech ho dříve dávali do stěn. Na střechách chalupy a stodoly v komínech plní svůj účel hlavně z hlediska protipožárních předpisů ( eternit je nehořlaví ).

Proto taky patří eternit mezi nebezpečné materiály, nedá se nijak zničit ani zužitkovat pro další zpracování.

Pokud tedy Vaše nemovitost k bourání obsahuje eternit, tak je potřeba aby demontáž a následný odvoz prováděla odborná firma, která disponuje patřičným odbornou způsobilostí a povolením.

Ve všech případech firmy které rozebírají eternit mají i rozkaz kde můžou tyto nebezpečné odpady odvézt.

Eternit jednoduše nemůže likvidovat kdokoli.

Střechy a eternit

Bez odborné demontáže ze střech a odvozu, hrozí objednateli velmi vysoká pokuta od Hygienické stanice v případě zanechání odpadu na nevhodných místech také pokuta z odboru životního prostředí.

Pokuty a cena za úsporu, činí řádově několik stovek tisíc.

Zajišťujeme bourání chaty, chalup a stodoly a také ekologickou demontáž a likvidaci eternitu.