Jsme menší demoliční firma, naše parta nabízí bourací a demoliční práce. Bourací práce v bytech na stavbách, mezi tyto práce patří rozebírání střech, bourání komínu, bourání příčky a podlahy v bytě, přestavby domu a postupná šetrná demontáž.

Mezi demoliční práce patří také ruční rozebírání v interiéru.

Práce zajišťujeme s odvozem sutě a odpadu. Demoliční četu je možno objednat na území Praha a Středočeský kraj. Po dohodě možno i jinde po celém území ČR.

Demoliční práce nebo rekonstrukce a přestavba ?

Někdy se divíme, v čem lidi bydlí. Tato situace je nejenom v Čechách. Je to asi kvůli finanční situaci která tady na východu EU panuje ale bohužel taková je realita.

Když už se někdo rozhodne pro krok ,, uděláme s tím domem něco ,, tak přijdou nato že budou rekonstruovat a provedou přestavbu. Kolikrát si lidi myslí že rekonstrukce výjde levněji než demoliční práce. Před rekonstrukcí myslí jen na stěny a stropy, okna a dveře atd. spousta věcí, není to zas tak snadné jak to vypadá.

Demoliční práce od základu domu

V průběhu rekonstrukce se přijde na to že dům je potřeba izolovat základy domu nová střecha atd. ( na toto téma je spousta článku na internetu ). Takže zkráceně rekonstrukce stojí daleko víc, než celková demoliční práce a postavení nového domu, který se dá pořídit o hodně levněji než rekonstrukce.

Když tak nad tím přemýšlíme, co je příčinou, tak si myslím, že hlavně některé stavební firmy před návrhem na cenovou nabídku zatají ( vícepráce ) , které jsou ale nevyhnutelné k dokončení celé rekonstrukce.

Zkušený inženýr už předem pozná, že to bude potřeba taky udělat. Nic proti stavebním firmám které živý tyto praktiky. Stavebním firmám je jedno, že se Vám ten dům za pár let rozpadne.

Demoliční práce Praha

Celkové bourání jsou nejvhodnějším řešením, než-li něco pořád dokola postupně opravovat. Příkladem je třeba příčka v bytě, pokud je křivá, tak vyrovnání a oprava stojí daleko víc, než-li vybourání celé příčky a postavení úplně nové např. z Ytongu, a těch věcí jde postupně jmenovat.

Pokud potřebujete bourací práce, tak se nás neváhejte kontaktovat. Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu.

Bourací práce nabízíme za přijatelné ceny.