Kontejnerová přeprava sypkých materiálů, zajišťujeme například dovoz písku, betonu, cihelný a betonový recyklát atd. Dále pak provádíme odvoz a likvidaci odpadů například stavební sutě, výkopové zeminy, dřeva, objemného odpadu, bourání v kotelně, odvoz železa a šrotu.

Odvoz odpadu Praha

Zajišťujeme také převoz stavebních strojů a další služby dle dohody.

Pro odvoz odpadu požíváme kontejnery od 3 – 30 m3

Přistavení kontejnery na odvoz sutí, zeminy, a jiných stavebních i komunálních odpadů. Provedeme dovoz sypkých materiálů. Nabízíme kontejnery o velikosti 3m3 – 13m3 včetně jejich pronájmu.

Přistavení kontejnery na odvoz sutí, zeminy, a jiných stavebních i komunálních odpadů. Provedeme dovoz sypkých materiálů. Nabízíme kontejnery o velikosti 3m3 – 13m3 včetně jejich pronájmu.

Bourání a odvoz odpadu z kotelen

Chystáte se rekonstrukci a bourání Vaší kotelny, nabízme výhodné ceny na bourací práce a odvoz veškerých odpadů.

Odvoz železného odpadů a šrotu z kotelny

Odvoz odpadů a bourání v v bytech a domech

Odvoz železa a šrotu nejen Praha

Každoročně je tomu stejně, a to lidé uklízení z gruntu na jaře a potřebuji se zbavit přebytečného odpadů ze zahrad. Nabízíme Vám odvoz železa a šrotu. Pokud budete potřebovat vyhodit jiný odpad než-li kovový. Můžeme přistavit kontejnery a odvoz odpadů můžeme zajistit, samozřejmě vč. naložení a vyklízecí práce.

Naše kompletní vyklízecí práce a odvoz nabízíme za velice přijatelné ceny.

Vyklízíme chaty, domy, mezi zahradnické práce také patří úklid staré zanedbané zahrady. Odvezeme nejen železný odpad k ale také objemný odpad, který vozíme do spalovny a nebo na skládku.

Odvoz odpadů kontejnery

Odvoz a a v případě většího množství i výkup železa zajistíme Vám kontejnery který odveze 5 tun ale také málo kapacitní dodávkové vozy, kterými lze vozit až 1,4 tuny. Odpady vozíme po několika tunách ale také i odvoz do jedné tuny a to dodávkou, tyto drobné odvozy železa, jsou k dispozici pro zákazníky kteří si nepřejí a nebo není možné přistavení kontejneru na danou adresu.

Pokud tedy není nutné odvoz zajistit kontejnery, tak naše dodávky máme také k dispozici.