Nabízíme kompletní vyklízecí práce a to vyklízení nemovitostí, objektů a úklid pozemků vč. odvozu odpadů. Nabízíme služby nejen v městě Praha ale také v Celých Středních Čechách.

  • vyklízení bytů, objektů, domů, chaty, garáže
  • vyklízení pozůstalostí, úklid zahrady
  • vyklízecí práce o víkendů bez příplatků
  • odvoz odpadů z celých domů, přistavení více kontejneru
  • likvidace těžkých a rozměrných břemen, strojního zařízení

Přemýšlíte nad úklidem prostor a potřebujete

Vyklízecí práce

Jsme Vám k dispozici od pondělí do neděle, objednejte si u nás přistavení kontejneru a odvoz odpadů , o vše se za Vás rádi postaráme. Řešíte jarní úklid a na zahradě v bytě ve staré stodole se Vám válí staré železo, nábytek které patří na skládku? Pomůžeme Vám s jarním úklidem, mimo vyklízecích prací a vyklízení bytů nabízíme také výkup železa (dle objemu), které můžeme spojit s odvozem šrotu zdarma.

Pokud se jedná o vyklízecí práce spojené s bouráním krovu, střechy, bourání garáže, tak Vám ušetříme starostí se zajištěním více firem a vše zvládneme sami. Přetéká Vám kůlna, stodola ostatním nepořádkem, nevadí přistavíme kontejner a o odvoz harampádí se postaráme.

Vyklízecí práce Praha a Stř. kraj

Jste z Prahy a okolí a potřebujete se pustit do jarního úklidu. A chtěli by jste začít odvozem starého šrotu, nabízíme výkup železa, kontejnery možno přistavit jak na objemný odpad, tak i na ostatní odpady a vyklízecí práce mohou jít rychleji.

Dále nabízíme výkup většího množství železného odpadů a také odvoz starých vyřazených zemědělských strojů a ostatní železný odpad. Větší množství objemného odpadu vozíme přímo do spalovny, takže Vám můžeme nabídnout nejlepší aktuální cenu na výkup a odvoz. Můžete se na nás spolehnout. Vyklízení nemovitostí a různých objektů, provádíme také za nejlepší ceny v okolí, odvážíme prakticky vše kromě nebezpečných odpadu jako např. eternit.

Likvidujete o víkendu nepořádek u sebe doma?

Naši nabídku je možno objednat také na víkend a to bez příplatku. Jsme Vám k dispozici celý víkend. Máte v domě na zahradě na chatě staré pračky a železný odpad a potřebujete ho někam odvézt, a nechce se Vám. Stačí se s námi dohodnout a o odvoz se postaráme.

Naše služby zahrnují

osobní jednání přímo na místě realizace,
individuální přístup ke každé zakázce,

BEZPLATNÉ ZPRACOVÁNÍ CENOVÉ NABÍDKY.